Relacja ze spotkania 26.01.2018 r

1. Jagiellońska 88 wej A p. 23A, 00-992 Warszawa   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.zwiazekpraski.pl      www.facebook.com/ZwiazekPraski

Zespół do opracowania Monografii Szkoły im. Króla Wł. IV

Lata 1971- 1980 r.

clip_image001.gif

RELACJA

Ze spotkania Zespołu  w dniu 26.01.2018 r. w szkole

Zebranie Zespołu odbywało się razem z posiedzeniem Zarządu Koła.

Przy omawianiu dotychczasowych prac nad Monografią  Ryszard Broda wystąpił z kategorycznym żądaniem aby wszelkie materiały ( listy absolwentów i profesorów) z archiwum szkolnego i archiwum Prof. Sowińskiego były nam przesyłane przez Ryszarda Brodę i Bohdana Grunwalda .

Uzgodniliśmy że będą przesyłali do mnie na mój email, który przekazałem.

W archiwum prof. Sowińskiego znajdują się różne materiały ż lat 1971 - 1980. Będą one odkładane na osobny regał i mam nadzieję że uzyskamy do nich dostęp.

USTALENIA

Proponuję żeby nie czekać na materiały od tych kolegów tylko rozpocząć pracę. Zadaniem ważnym jest przyciągnięcie do nas jak największej liczby koleżanek i kolegów bo pracy jest bardzo dużo. Zapraszamy absolwentów ze wszystkich roczników. Zgłoszenie proszę przysyłać do mnie.

Ja będę wpisywał na listę adresową naszego Zespołu ( aktualna lista w załączeniu) i rozsyłał zaktualizowaną.

Opracowując Monografię będziemy się wzorować na opracowaniu prof. Sowińskiego. Jednak nie da się zrobić tego tak samo. Dlatego nasze opracowanie będzie  mieć cechy naszego autorstwa.

Proponuję już zbierać następujące materiały z lat 1971 - 1980 i przysyłać do mnie

1. Notki biograficzne absolwentów, nauczycieli i pracowników szkoły. Skany dokumentów z nimi związanych ( zdjęcia, odznaczenia, dyplomy itp.)
  2. Historie z życia klas ( zdjęcia i inne )
  3. Historie z życia szkoły i szkolnych organizacji. ( zdjęcia i inne)

Mamy kolegę , który deklaruje przepisywanie dokumentów napisanych ręcznie.

Poniżej do pobrania wzór do tworzenia list maturzystów:

SZABLON DO POBRANIA

opracował. 25.01.2018 r